Navigácia: Úvod Aktuality

Najnošie správy
Výzva polície k seniorom PDF Tlač Email

Vážení občania,

polícia vyzýva starších občanov k zvýšenej obozretnosti a opatrnosti, nakoľko sa v poslednom období vyskytol v okr. Pezinok opäť prípad, kedy sa páchateľ vydával v telefóne za rodinného príslušníka a týmto podvodným konaním vylákal od seniorky nemalú finančnú hotovosť. V tejto súvislosti Vás polícia upozorňuje na telefonáty s rodinným príslušníkom (vnuk, syn, brat, synovec), ktorý si bude chcieť od Vás cez telefón požičať peniaze na konkrétny účel s tým, že si však nepríde po ne osobne, ale pošle za seba náhradu (kolegu, kamaráta, kamarátku, asistentku).

Celý článok...
 
Odstávka elektriny PDF Tlač Email

Dňa 4-aprila-2019 bude v našej obci odstávka elektickej energie 

Celý článok...
 
Úroveň vytriedenia komunálnych odpadov za rok 2018 PDF Tlač Email

Úroveň vytriedenia komunálnych odpadov za rok 2018 

Celý článok...
 
Spaľovanie záhradného odpadu PDF Tlač Email

Jarné obdobie a s ním prichádzajúce otepľovanie je obdobím, kedy sa zvyšuje nebezpečenstvo vzniku požiarov najmä v prírodnom prostredí.

Záhradkári v tomto čase začínajú robiť prvé práce vo svojich záhradkách a vinohradoch. Odstraňujú starú vegetáciu, suché lístie, suchú trávu. Za najjednoduchší spôsob odstránenia odpadu zo záhradiek a vinohradov mnohí  považujú spaľovanie, pričom pri tejto činnosti  častokrát zabúdajú na dodržiavanie základných požiarnobezpečnostných požiadaviek a že ide o krajné riešenie ako sa odpadu zbaviť. Je dôležité si  však   uvedomiť, že podľa zákona o nakladaní s odpadmi je spaľovanie odpadu neprípustné.

Celý článok...
 
<< Začiatok < Predchádzajúce 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ďalší > Koniec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL