Navigácia: Úvod Aktuality

Obec Vinosady
Skládka odpadov Dubová-ceny PDF Tlač Email

Skládka odpadov Dubová - zvýšenie ceny:

Celý článok...
 
Súťaž Vinosadský kotlík PDF Tlač Email

OBECNÝ ÚRAD VO VINOSADOCH VÁS SRDEČNE POZÝVA NA 5. ROČNÍK V SÚŤAŽI VO VARENÍ GULÁŠU „VINOSADSKÝ KOTLÍK“ spojeného s jablkovými dobrotami a šarkaniádou.

Celý článok...
 
Vykurovacie obdobie PDF Tlač Email

Zima sa opäť hlási a to je čas, keď treba naše domovy vyhriať. Vykurovacie obdobie patrí medzi rizikové obdobia, kedy dochádza k zvýšenému počtu požiarov najmä v rodinných domoch, ale aj v bytových domoch. Požiare zapríčinené tepelnými spotrebičmi a komínmi predstavujú cca 5% celkového počtu požiarov za rok. I keď toto číslo nepredstavuje veľký podiel z hľadiska celkovej štatistiky, nemožno ho podceňovať.

Celý článok...
 
Zmena cestovných poriadkov PDF Tlač Email

Vážený pán primátor, vážená pani starostka, vážený pán starosta,
dovoľujeme si Vás informovať, že na základe Vašich podnetov bolo pristúpené k mimoriadnym operatívnym zmenám cestovných poriadkov prímestskej autobusovej doprave s dátumom platnosti od 01.09.2018.

Primárne bol zavedený nový školský spoj na linke 102423 (v úseku po Doľany linka IDS BK 550) s odchodom z Pezinka, žel. stanice o 6:03, ktorý bude premávať cez Vinosady, Modru, Dubovú, Pílu, Častú a Doľany (odchod 6:50) s príchodom do Trnavy, na aut. stanicu o 7:20.
Ako reakcia na ďalšie podnety bol pôv. spoj s odchodom 12:37 zo Štefanovej cez pracovné dni presmerovaný cez Červený Kameň a Pílu. (Z dôvodu dodržania pravidelnosti intervalov bolo nutné upraviť odchod zo Štefanovej na 12:28, z Častej, nám. o 12:39).
Všetky ostatné zmeny na linkách premávajúcich cez Vaše mestá a obce boli následne vyvolané turnusovou potrebou na strane dopravcu.

Všetky cestovné poriadky platné od 01.09.2018 nájdete na stránke dopravcu Slovaklines:
https://www.slovaklines.sk/moja-cesta-so-slovaklines/preprava-v-regione/cestovne-poriadky.html

Alebo na našej stránke:
https://www.idsbk.sk/cestovne-poriadky/

aj s popisom zmien:
https://www.idsbk.sk/oznamy/18082913400001ncy1-zmena-cestovnych-poriadkov-regio-bus-od-soboty-01-09-2018/

V priebehu nasledujúcich týždňov pristúpime k osobným dvojstranným rokovaniam, kde bude priestor pre podrobnejšie prebratie Vašich jednotlivých pripomienok.

 
<< Začiatok < Predchádzajúce 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ďalší > Koniec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL